Стабілізатор напруги Sinus 5.5-16 5.5 кВА
Фото 6 |
Sinus 5.5-16 5.5 кВА
Тип:тиристорний
Потужність:5.5 кВА
Вхідна напруга:115 – 275 В
Точність на виході (±):4 %
Охолодження:активне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити Sinus 5.5-16 5.5 кВА
Усі ціни 6 →Стабілізатор напруги Синус 5.5-16 (25А) | 21 000 грн. |
Симисторный стабилизатор напряжения Синус 5.5-16 (25А) | 21 000 грн. |
Стабілізатор напруги Синус 5.5-16 (25А) 107936-1 | 21 000 грн. |
Стабилизатор напряжения Синус - 5.5 | 21 000 грн. |
Стабилизатор Синус 5.5-16 (25А) | 21 000 грн. |
СТАБІЛІЗАТОР НАПРУГИ СИНУС 5.5-16 (25А) | 21 000 грн. |
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Sinus 5.5-16:
- Кількість ступенів стабілізації — 16
Модификації Sinus 5.5-16
Ціни на Sinus 5.5-16 |
---|---|---|---|---|
Sinus 5.5-16 5.5 кВА | від 21 000 грн. | 6 пропозицій | ||
Sinus 7-16 7 кВА | від 23 000 грн. | 5 пропозицій | ||
Sinus 9-16 9 кВА | від 25 000 грн. | 5 пропозицій | ||
Sinus 11-16 11 кВА | від 30 000 грн. | 6 пропозицій | ||
Sinus 14-16 14 кВА | від 35 000 грн. | 6 пропозицій | ||
Sinus 18-16 18 кВА | від 40 000 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →