Литий диск SKAD Omega 6,5x15/5x100 ET45 DIA67,1
від 1 845 до 2 772 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації SKAD Omega 1
Характеристики
SKAD Omega 6,5x15/5x100 ET45 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SKAD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SKAD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити SKAD Omega 6,5x15/5x100 ET45 DIA67,1
Сортувати
СКАД Омега Селена (PCD5x100.0 R15 J6.5 ET45 DIA67.1) | 1 890 грн. |
Skad Skad Омега 6.5x15 5x100 ET45 DIA67.1 Селена | 1 944 грн. |
Диск Skad Омега Селена R15 W6,5 PCD5x100 ET45 DIA67,1 | 2 568 грн. |
Skad Омега 6.5x15 5x100 ET45 DIA67.1 Селена | 1 980 грн. |
Диск Skad Омега 6.5x15 5x100 ET45 DIA67.1 Селена | 2 772 грн. |
Литі диски Skad Омега Селена R15 W6.5 PCD5x100 ET45 DIA 67,1 | 1 845 грн. |
Закрити
Схожі