Бетонозмішувач SKIF BSM-180 180 л
Відео 5Фото 2 |
SKIF BSM-180 |
|
Модель БСМ-180 виконана на платформі, а БСМ-180П виконана на візку. Запасні частини підходять від автомобілів ВАЗ, УАЗ
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SKIF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SKIF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SKIF BSM-180 180 л
Бетономішалка Скіф БСМ 180, 180 л | 14 960 грн. |
Бетонозмішувач Скіф БСМ 180 | 14 960 грн. |
Бетономешалка Скиф БСМ 180 180 л | 14 960 грн. |
Бетонозмішувач Скіф БСМ-180 | 14 960 грн. |
Відеоогляди
Модификації SKIF BSM-180
Ціни на SKIF BSM-180 |
---|---|---|---|---|
SKIF BSM-120 120 л | від 12 899 грн. | 4 пропозиції | ||
SKIF BSM-140 140 л | від 14 500 грн. | 4 пропозиції | ||
SKIF BSM-160 160 л | від 10 999 грн. | 9 пропозицій | ||
SKIF BSM-180 180 л | від 14 960 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →