Бетонозмішувач SKIF BSM-200P 200 л
SKIF BSM-200P |
|
Модель БСМ-200 виконана на платформі, а БСМ-200П виконана на візку. Запасні частини підходять від автомобілів ВАЗ, УАЗ
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SKIF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SKIF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SKIF BSM-200P 200 л
Бетономішалка Скіф БСМ 200П, 200 л | 15 345 грн. |
Бетонозмішувач Скіф БСМ 200П (970154790) | 15 345 грн. |
Бетономішалка Скіф БСМ-200П | 15 345 грн. |
Бетонозмішувач Скіф БСМ 200П 200 л | 15 345 грн. |
Бетонозмішувач Скіф БСМ-200П | 15 345 грн. |
Відеоогляди
Модификації SKIF BSM-200P
Ціни на SKIF BSM-200P |
---|---|---|---|---|
SKIF BSM-100P 100 л | від 12 870 грн. | 4 пропозиції | ||
SKIF BSM-120P 120 л | від 13 145 грн. | 4 пропозиції | ||
SKIF BSM-140P 140 л | від 14 465 грн. | 2 пропозиції | ||
SKIF BSM-160P 160 л | від 14 685 грн. | 5 пропозицій | ||
SKIF BSM-180P 180 л | від 14 900 грн. | 5 пропозицій | ||
SKIF BSM-200P 200 л | від 15 345 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →