Бетонозмішувач SKIF BSM-400 400 л 400 В
Відео 6 |
SKIF BSM-400 |
|
Запасні частини підходять від автомобілів ВАЗ, УАЗ
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SKIF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SKIF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SKIF BSM-400 400 л 400 В
Бетономішалка Скіф БСМ 400 400 літрів | 25 299 грн. |
Бетонозмішувач Скіф БСМ 400 | 25 299 грн. |
Бетонозмішувач Скіф БСМ-400 | 25 299 грн. |
Легко робить 120 літрів малорухливого розчину. Перед цим Скіфом був Vector BRS-165 з двигуном від Vector BRS-200. Вектор зупинявся при спробі замісити 40 літрів малорухливого розчину. На відміну від аналогів має достатню потужність для того, щоб виконувати свої функції. Трохи металевих бризок на рамі |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації SKIF BSM-400
Ціни на SKIF BSM-400 |
---|---|---|---|---|
SKIF BSM-200 200 л 230 В | від 15 399 грн. | 9 пропозицій | ||
SKIF BSM-250 250 л 400 В | від 23 099 грн. | 5 пропозицій | ||
SKIF BSM-320 320 л 400 В | від 24 199 грн. | 5 пропозицій | ||
SKIF BSM-400 400 л 400 В | від 25 299 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →