Швейцарський ніж SKIF Plus Wavy
Фото 3 |
SKIF Plus Wavy |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SKIF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SKIF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SKIF Plus Wavy
Усі ціни 12 →Нож складной, мультитул SKIF Plus Wavy (65мм, 14 функций), красный 223-106 | 208 грн. |
Нож SKIF Plus Wavy, черный KJ5011LG3-B | 218 грн. |
Ніж багатофункціональний Skif Plus Wavy Blue | 278 грн. |
Нож складной, мультитул SKIF Plus Wavy (65мм, 14 функций), черный 223-1067 | 208 грн. |
Нож складной, мультитул SKIF Plus Wavy (65мм, 14 функций), синий 223-1067b | 208 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →