Похідний ніж SKIF Sturdy II BSW
SKIF Sturdy II BSW |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SKIF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SKIF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SKIF Sturdy II BSW
Усі ціни 56 →Нож складной SKIF Sturdy II BSW (длина: 223мм, лезвие: 96мм, черное), черн | 1 560 грн. |
Нож и мультитул Skif Sturdy Ii Bsw orange (1765.03.03) | 1 560 грн. |
Skif Sturdy II BSW (420SEB) Black | 1 560 грн. |
Нож туристический SKIF Sturdy II BSW black 420SEB | 1 560 грн. |
Ніж Skif Sturdy II BSW Black (420SEB) | 1 651 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →