Похідний ніж SKIF Sturdy II SW
SKIF Sturdy II SW |
|
Складаний ніж бренду SKIF - це класичне рішення для повсякденного носіння, яке можна віднести до середнього цінового сегменту. Окрім щоденного носіння у кишені одягу, модель підходить для туризму та інших активних варіантів відпочинку. Основними матеріалами виготовлення виробу є сталь 9Cr18MoV та скловолокно G10. З металу з високим вмістом хрому, відмінною стійкістю до корозійних процесів і твердістю 57 одиниць HRC зроблений клинок.
Його довжина складає 96 мм, а товщина - 3 мм, що покликане забезпечити зручність та зносостійкість як при умовному нарізуванні продуктів, так і при більш трудомістких операціях. Ніж SKIF Sturdy II SW має традиційний профіль клинка - drop-point, який підходить і для різання, і для колючих рухів. Матеріал рукоятки G10 поєднує гідну міцність, хорошу стабільність навіть у вологих руках та помірну вагу (всього 177 грам). Надійний замок frame lock передбачає якісні підшипники для плавного ходу та фліппер, який служить для відкриття однією рукою та відповідає за блокування леза від випадкового складання. Крім того варто відзначити наявність підпальцевої виїмки, отвори під темляк (ремішок) та знімної кишенькової кліпси.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SKIF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SKIF.
Купити SKIF Sturdy II SW
Усі ціни 63 →Нож складной SKIF Sturdy II SW (длина: 223мм, лезвие: 96мм), оливковый 224 | 1 560 грн. |
Нож и мультитул Skif Sturdy Ii Sw olive (1765.03.00) | 1 561 грн. |
Skif Sturdy II SW (420SE) Black | 1 560 грн. |
Нож туристический SKIF Sturdy II SW black 420SE | 1 560 грн. |
Ніж Skif Sturdy II SW Black (420SE) | 1 651 грн. |