Похідний ніж SKIF Wave BSW
Фото 4 |
SKIF Wave BSW |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SKIF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SKIF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SKIF Wave BSW
Усі ціни 11 →Нож складной SKIF Wave BSW (длина: 230мм, лезвие: 95мм, черное), оранжевый | 1 340 грн. |
Нож SKIF Wave BSW оранжевый IS-414E | 1 340 грн. |
Ніж Skif Wave BSW Orange (IS-414E) | 1 463 грн. |
Нож SKIF Wave BSW Orange (IS-414E) IS-414E | 1 340 грн. |
Ніж Skif Wave BSW Orange (IS-414E) IS-414E | 1 340 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →