Наручний годинник SKMEI 1477 Blue
Відео 4Фото 2 |
SKMEI 1477 Blue |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SKMEI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SKMEI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SKMEI 1477 Blue
Усі ціни 20 →Дитячий спортивний годинник Skmei 1477 з підсвічуванням Рожевий | 502 грн. |
Дитячий спортивний годинник з LED підсвічуванням Skmei 1477 Яскраво-рожеви | 502 грн. |
Дитячий спортивний годинник з LED підсвічуванням Skmei 1477 Рожевий з блак | 502 грн. |
Спортивний годинник дитячий SKMEI вологозахист 5АТМ 1477 Blue | 634 грн. |
Спортивний годинник дитячий SKMEI вологозахист 5АТМ 1477 Light Blue | 634 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →