Смартгодинник
SKMEI Smart Watch 1227
Відео 15Фото 16 |
SKMEI Smart Watch 1227
Корпус:пластик, IP68, 50
Сповіщення:звуковий сигнал, вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:немає пульсометра
Можливість керувати камерою смартфона.
Для живлення використовується батарейка CR2430.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Smart Watch 1227
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SKMEI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SKMEI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SKMEI Smart Watch 1227
Усі ціни 12 →Годинник Skmei Smart Watch 1227 Black Red BOX (1227BOXBKR) 1227BOXBKR | 822 грн. |
Чоловічий годинник Skmei Smart Watch 1227 Black Red BOX (1227BOXBKR) | 597 грн. |
Розумний чоловічий годинник Skmei 1227 Smart Чорний 304 | 845 грн. |
Розумні годинник Skmei Smart 1227 | 949 грн. |
Розумний електронний Чоловічий годинник Скмей чорний Skmei 1227 Smart (157 | 1 099 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →