Навушники
Skullcandy Push Ultra
Відео 16Фото 20 |
Skullcandy Push Ultra |
|
Як вибрати ігрову гарнітуру для повсякденної гри та домінації в онлайніРозбираємось на відмінності між звичайними та ігровими навушниками, розповідаємо як підійти до вибору гарнітури з розумом
Як постійне використання навушників впливає на слух: міфи і реальністьДійсно постійне використання навушників може негативно впливати на слух?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Skullcandy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Skullcandy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Skullcandy Push Ultra
SkullCandy Push Ultra True True Black (S2BDW-N740) | 5 492 грн. |
Skullcandy SkullCandy Push Ultra True True Black (S2BDW-N740, S2BDW-N746) | 6 111 грн. |
Навушники Tws SkullCandy Push Ultra True Electric Yellow (S2BDW-N746) | 5 413 грн. |
SkullCandy Push Ultra True True Black (S2BDW-N740) MJ-062960 | 5 499 грн. |
Навушники Skullcandy Push Ultra TWS Yellow B08L1CGYB5 | 6 123 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →