Холодильник Snaige C29SM-T10021 білий
Фото 9 |
Snaige C29SM-T10021 білий |
|
Максимально простий, зручний у використанні і при цьому порівняно недорогий холодильник без морозильної камери. Позиціонується виробником в доступний ціновий сегмент і може послужити хорошим вибором для користувачів, у яких вже є окремостояча морозилка, або ж для тих, яким морозилка в цілому не потрібна. Так, загальний корисний об'єм холодильника Snaige C29sm-T10021 становить 247 л, при цьому модель одягнена в корпус висотою всього 145 см.внутрішнє оснащення робочої камери включає в себе 5 полиць із загартованого скла, один прозорий висувний ящик для овочів і фруктів, а також набір з п'яти бічних дверних поличок. Виробником передбачені системи LED освітлення і автоматичного розморожування. Енергоспоживання відповідає класу а+. Що ж стосується гучності, то незважаючи на те, що це однокамерна модель, рівень створюваного шуму досягає 41 дБ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Snaige 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Snaige.
Купити Snaige C29SM-T10021 білий
Усі ціни 58 →Snaige Snaige C29SM-T1002F | 15 125 грн. |
Холодильник SNAIGE C29SM-T1002F | 15 090 грн. |
Холодильник Snaige C29SM-T1002F | 15 225 грн. |
SNAIGE C29SM-T1002F | 14 509 грн. |
Холодильна камера Snaige C29SM-T1002F | 15 225 грн. |