Холодильник Snaige RF57SM-S5JJ2F чорний
Фото 6 |
Snaige RF57SM-S5JJ2F чорний 2020 рік сріблястий чорний |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Snaige 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Snaige.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Snaige RF57SM-S5JJ2F чорний
Усі ціни 41 →Snaige Snaige RF57SM-S5JJ2F | 19 399 грн. |
Холодильник Snaige RF57SM-S5JJ2F | 19 499 грн. |
Холодильник Snaige RF57SM-S5JJ2F | 18 916 грн. |
SNAIGE RF57SM-S5JJ2F | 18 138 грн. |
Холодильник Snaige RF57SM-S5JJ2F | 16 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Snaige RF57SM-S5JJ2F
Ціни на Snaige RF57SM-S5JJ2F |
---|---|---|---|---|
Snaige RF57SM-S5MP2F сріблястий | від 16 799 грн. | 1 пропозиція | ||
Snaige RF57SM-S5JJ2F чорний | від 16 999 грн. | 42 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →