Душовий піддон Snail Tytan 120x80 140A100
Фото 9 |
Snail Tytan 120x80 140A100 |
|
Підвищена стійкість до ультрафіолету, вологи та інших зовнішніх впливів. Поверхня умивальника не піддається проникненню мікробів і бактерій, має стійкість до всіх видів хімічних очисників.
Установка піддону: на підлогу, ніжки з екраном, ніжки без екрану.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Snail 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Snail.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Snail Tytan 120x80 140A100
Усі ціни 6 →Snail Душовий піддон «Титан» Чорний А200 (140A200) | 12 300 грн. |
Snail Душовий піддон "Титан" Білий А100 (140A100) | 12 300 грн. |
Snail Душовий піддон «Титан» Арктик Т333 (140T333) | 12 300 грн. |
Душовий піддон Snail Тітан 1200*800 мм Білий 140A100 | 12 300 грн. |
(Комплект) Душовий піддон з ніжками та екраном Snail Титан 1200х800 мм Біл | 14 100 грн. |
(Комплект) Душовий піддон з ніжками та екраном Snail Титан 1200х800 мм Чор | 14 100 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →