Навушники
Sodo SD-1005
Відео 3Фото 10 |
Sodo SD-1005 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sodo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sodo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sodo SD-1005
Sodo SD-1005 Black (33649) 33649 | 759 грн. |
Бездротові навушники Bluetooth SODO SD-1005. Накладні блютуз навушники | 949 грн. |
Sodo SD-1005 Gray (33650) 33650 | 759 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →