Похідний ніж SOG Instinct Mini G10
SOG Instinct Mini G10 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SOG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SOG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SOG Instinct Mini G10
Усі ціни 8 →Нож SOG Instinct Mini G10 Handle (NB1002-CP) | 1 833 грн. |
Instinct Mini - G10 Handle нiж (Satin) (SOG NB1002-CP) | 1 833 грн. |
Ніж SOG Instinct Mini G10 Handle NB1002-CP | 1 833 грн. |
Ніж SOG Instinct Mini G10 Handle Satin | 1 833 грн. |
Ніж SOG Instinct Mini G10 Handle (1033-SOG NB1002-CP) | 1 833 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →