Похідний ніж SOG Twitch II TWI12
Відео 1Фото 2 |
SOG Twitch II TWI12 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SOG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SOG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SOG Twitch II TWI12
Ніж складний SOG Twitch II Wood Handle коричневий | 3 315 грн. |
Ніж SOG Twitch II Wood Handle Коричневий | 3 315 грн. |
Ніж SOG Twitch II Wood Handle Чорний | 3 315 грн. |
Складаний ніж SOG Twitch II, Wood Handle | 3 315 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →