Вентилятор Soler&Palau ARTIC-305N
Soler&Palau ARTIC-305N 23 см 30 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Soler&Palau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Soler&Palau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Soler&Palau ARTIC-305N
Soler&Palau Soler&Palau ARTIC-305 N GR | 3 460 грн. |
Настільні вентилятори Solar&Palau Artic-305 N GR | 3 460 грн. |
Настінні вентилятори Artic-305 N GR | 5 097 грн. |
Александр
28 червня 2021, 22:56
Подшипники стоят на оси? #
Сейчас в большинстве вентиляторов стоят латунные втулки,которые очень быстро выходят из строя
Модификації Soler&Palau ARTIC-305N
Ціни на Soler&Palau ARTIC-305N |
---|---|---|---|---|
Soler&Palau ARTIC-255N | від 1 887 грн. | 2 пропозиції | ||
Soler&Palau ARTIC-305N | від 3 460 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →