Матрац Sonline Neo Memory 80x190
від 4 030 до 5 037 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:безпружинний Жорсткість:вище за середню (4) Навантаження:до 100 кг Висота:18 см |
Модифікації Sonline Neo Memory 15
Характеристики
Sonline Neo Memory 80x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sonline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sonline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Sonline Neo Memory 80x190
Матрас Сонлайн Нео Memory 80х190 | 4 030 грн. |
Матрац безпружинний Нео Меморі (Neo Memory) 80x190 | 4 635 грн. |
Матрац Сонлайн Нео Memory 80x190 | 5 037 грн. |
Закрити
Рекомендуємо