Тумба з кріпленням Sonorous PL 2000
Фото 5 |
Sonorous PL 2000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sonorous 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sonorous.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sonorous PL 2000
Sonorous PL 2000-C-SLV PL2000-C-SLV | 17 599 грн. |
Підставка для телевізора Sonorous PL 2000-C-SLV | 17 600 грн. |
Sonorous PL 2000-B-SLV PL2000-B-SLV | 17 999 грн. |
Підставка для телевізора Sonorous PL 2000-B-SLV | 18 000 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →