Фотоапарат Sony A7 IV kit 28-70
Відео 57Фото 17 |
Топовий бездзеркальний фотоапарат з повнокадровим сенсором зображення, заточений під зйомку фотографій і запис відеороликів на високому якісному рівні. Апаратна основа камери-33-мегапіксельна матриця Exmor R зі зворотним засвіченням і продуктивний процесор обробки зображень Bionz XR. Бездзеркалка має ефективну систему матричної стабілізації з можливістю компенсації 5.5 ступенів витримки або експозиції, гібридним автофокусом (759 фазових датчиків і 425 контрастних точок наведення на різкість), просунутими відеоможливостями.
Зокрема, запис відеороликів дається камері в максимальному дозволі 4К при 30 к/с з повної ширини матриці і в 4К при 60 к/с, якщо урізати огляд до формату APS-C. Sony A7 IV Kit підтримує 10-бітне кольоропредставленіе і субдіскретізаціі 4:2:2. Для зберігання відзнятого матеріалу передбачається наявність подвійного слота під карти пам'яті. Візуватися при побудові кадру можна через віконце електронного OLED-видошукача з високою роздільною здатністю 3.69 млн пікселів або по 3-дюймовому екрану на поворотному шарнірі. У допактиви камері приписують пристойну автономність (580 знімків на одному заряді акумулятора за стандартами CIPA), розвинену ергономіку, пило - і вологозахист корпусу. У комплекті з беззеркалкой, як правило, поставляється стабілізований об'єктив 28-70mm f/3.5-5.6.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Купити Sony A7 IV kit 28-70
Усі ціни 33 →Бездзеркальний фотоапарат Sony Alpha A7 IV kit (28-70mm) OSS (ILCE7M4KB.CE | 90 490 грн. |
Камера із змінним об'єктивом SONY ILCE7M4B.CEC | 97 999 грн. |
Фотоапарат SONY Alpha a7 IV + 28-70mm OSS (ILCE7M4KB.CEC) ILCE7M4KB.CEC | 107 999 грн. |
Sony Alpha A7 IV kit (28-70mm) OSS (ILCE7M4KB.CEC) | 97 900 грн. |
Sony Alpha A7 Iv kit (28-70mm) Oss (ILCE7M4KB.CEC) | 106 727 грн. |
Купив камеру у фотомагазині Папараці в Одесі. Дивно, що тут їх немає. Камера на заміну старій А7ІІІ. Камера вдвічі швидше і відео та фокус. 4к 10 біт, фулл хд 10 біт, мільйон налаштувань відеорежимів. Швидкість роботи, відео можливості, топове збирання, корпус від A7SIII. Довге очікування камери Hawaiian Vitaliy: користуюся Sony A7 IV kit 28-70 менше місяця |
Модификації Sony A7 IV
Ціни на Sony A7 IV |
---|---|---|---|---|
Sony A7 IV kit 24-105 | від 174 947 грн. | 1 пропозиція | ||
Sony A7 IV kit 28-70 | від 90 490 грн. | 33 пропозиції | ||
Sony A7 IV body | від 88 130 грн. | 16 пропозицій |