DVD/Blu-ray плеєр Sony BDP-S6700
Відео 14Фото 4 |
Sony BDP-S6700
Носій:CD/DVD, Blu-ray, USB
Додатково:кардридер
Формати:H.264, AVCHD
Дод. формати:MKV
Мультимедіа:3D, Wi-Fi, караоке
Виходи:оптичний, DD 5.1, DD 7.1
Входи:LAN
Всі характеристики
Купити Sony BDP-S6700
Усі ціни 6 →Blu-ray плеер Sony BDP-S6700 | 6 829 грн. |
Blu-ray плеєр Sony BDP-S6700 4К | 7 799 грн. |
Blu-ray плеєр Sony BDP-S6700 | 6 839 грн. |
Blu-ray плеєр Sony BDP-S6700 | 6 829 грн. |
Blu-ray плеер Sony BDP-S6700 | 6 835 грн. |
Blu-ray плеєр Sony BDP-S6700 | 9 048 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості dvd/blu-ray плеєра Sony BDP-S6700:
- Доступ до онлайн-сервісів Sony Entertainment Network
- Управління плеєром за допомогою додатку TV SideView зі смартфона або планшета
- Вбудований інтернет-браузер
- Конвертація 2D зображення в 3D
- Підтримка Miracast
- Функція 4K Upscaling підвищує роздільну здатність Blu-ray фільмів до 4K Ultra HD
РекомендуємоПорівняти в таблиці →