Відеокамера Sony HXR-MC88
Відео 15 |
Закрити
Шапка
Sony HXR-MC88
Тип носія:карта пам'яті
Роздільна здатність відео:Full HD (1080p)
Частота кадрів:60 к/с
Оптичне збільшення:12 х
Цифрове збільшення:48 х
Фокусна відстань:29 – 348 мм
Ефективних мегапікселів:14.2 МП
Розмір матриці:1"
Діагональ дисплея:3.5 "
Робота від акумулятора:до 1.5 год
Вага:1260 г
Всі характеристики
Серія Sony HXRПорівняти в таблиці →
від 68 000 грн.
професійна, карта пам'яті, вбудовано 32 ГБ, Full HD (1080p), 50 к/с, збільшення 24 х, матриця 2.07 МП, дисплей 3 ", робота 2.25 год, вага 3000 г
від 85 000 грн.
професійна, карта пам'яті, Full HD (1080p), 60 к/с, збільшення 12 х, матриця 14.2 МП, дисплей 3.5 ", робота 7.4 год, вага 2100 г
від 90 000 грн.
професійна, карта пам'яті, Full HD (1080p), 50 к/с, збільшення 20 х, матриця 1.04 МП, дисплей 3.2 ", робота 6.25 год, вага 2200 г
від 39 546 грн.
професійна, карта пам'яті, вбудовано 64 ГБ, Full HD (1080p), 200 к/с, збільшення 12 х, матриця 2.65 МП, дисплей 2.7 ", робота 4.4 год, вага 2900 г
від 84 000 грн.
професійна, карта пам'яті, Full HD (1080p), 50 к/с, збільшення 20 х, матриця 2.07 МП, дисплей 3.5 ", робота 7 год, вага 2540 г
від 89 000 грн.
професійна, карта пам'яті, Ultra HD (4K), 30 к/с, збільшення 12 х, матриця 14.2 МП, дисплей 3.5 ", робота 2.5 год, вага 1320 г
від 120 000 грн.
професійна, карта пам'яті, Ultra HD (4K), 30 к/с, збільшення 12 х, матриця 14.2 МП, дисплей 3.5 ", робота 2.5 год, вага 2100 г
від 66 967 грн.
професійна, карта пам'яті, Full HD (1080p), 60 к/с, збільшення 12 х, матриця 14.2 МП, дисплей 3.5 ", робота 1.5 год, вага 1260 г
АксесуариВсі аксесуари для Sony HXR-MC88 →
Відеоогляди
Sony HXR-MC88 | NAB 2019
15 квітня 201933 926 переглядів
SONY HXR-MC88 first impressions & sample footage
20 вересня 201918 081 перегляд
SONY HXR-MC88 unboxing
12 вересня 20199 008 переглядів
Sony HXR-MC88 Camcorder Review And Unboxing
4 жовтня 2023145 переглядів
SONY NX80 Vs MC88 Vs Z90 Vs AX700 | Palm Camera Comparison | Which One You Should Buy
28 січня 202121 744 перегляда
Sony HXR MC88 Full Menu Settings | Episode 1 | Setup Your Camcorder
6 грудня 202031 282 перегляда
New Sony HXR MC88 Camcorder launched | Under 1 Lakh Price
3 червня 202016 221 перегляд
Sony AX Series Camcorders Compared to Sony XDCAM [AX700, Sony HXR-MC88, Sony PXW-Z90V]
15 вересня 202123 966 переглядів
Comparing the 1" Sensor Sony Camcorders: Sony AX700, Sony HXR-MC88, and Sony PXW-Z90V
15 вересня 202119 865 переглядів
Sony HXR MC88 Vs NX100 | Major Differences Between Best Budget Camcorders
23 грудня 202054 945 переглядів
Sony HXR MC88 Full Unboxing | Best Budget Camcorder
1 листопада 202050 684 перегляда
Sony HXR MC88 Outdoor Test | Best Camcorder Under Budget
13 листопада 202038 739 переглядів
UNBOXING & REVIEW || SONY HXR MC 88 (BUKAN NX 100) Camcoder Murah Hanya 12, Juta AN
5 січня 20205 679 переглядів
UNBOXING SONY HXR-MC88
29 лютого 20207 591 перегляд
Sony HXR-MC88 camcorder, cinematic look test - A Beautiful Day In Brooklyn - 5/15/20
16 травня 202014 442 перегляда
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 107 760 грн.
професійна, карта пам'яті, Ultra HD (4K), 50 к/с, збільшення 15 х, матриця 17.78 МП, дисплей 3.5 ", вага 2000 г
від 70 000 грн.
професійна, карта пам'яті, Full HD (1080p), 60 к/с, матриця 20.3 МП, дисплей 3 ", робота 3.15 год, вага 825 г
від 123 000 грн.
професійна, карта пам'яті, Ultra HD (4K), 60 к/с, збільшення 12 х, матриця 14.2 МП, дисплей 3.5 ", робота 2.3 год, вага 1020 г
професійна, карта пам'яті, Full HD (1080p), 25 к/с, збільшення 10 х, матриця 2.07 МП, дисплей 3.5 ", робота 2.45 год, вага 1160 г
від 46 000 грн.
професійна, карта пам'яті, вбудовано 64 ГБ, Full HD (1080p), 50 к/с, збільшення 20 х, матриця 2.91 МП, дисплей 3 ", робота 1.5 год, вага 1135 г
від 65 000 грн.
професійна, карта пам'яті, Full HD (1080p), 50 к/с, збільшення 20 х, матриця 2.91 МП, дисплей 3.5 ", вага 1910 г
від 111 000 грн.
професійна, карта пам'яті, Ultra HD (4K), 120 к/с, збільшення 12 х, матриця 14.2 МП, дисплей 3.5 ", робота 4.33 год, вага 1895 г
від 63 427 грн.
професійна, SSD, Ultra HD (4K), 30 к/с, дисплей 5 ", робота 1.5 год, вага 1700 г
від 33 390 грн.
карта пам'яті, Ultra HD (4K), 60 к/с, збільшення 20 х, матриця 8.29 МП, дисплей 3 ", вага 635 г
від 11 880 грн.
карта пам'яті, Full HD (1080p), 50 к/с, збільшення 27 х, матриця 2.1 МП, дисплей 2.7 ", робота 2.1 год, вага 190 г
від 480 999 грн.
професійна, карта пам'яті, Ultra HD (4K), 120 к/с, матриця 8.85 МП, дисплей 4 ", робота 1.3 год, вага 1820 г
від 258 000 грн.
професійна, карта пам'яті, Ultra HD (4K), 120 к/с, матриця 8.85 МП, дисплей 4.3 ", вага 1750 г