Телевізор Sony KD-43X89K 43 "
Фото 7 |
Sony KD-43X89K 43 "
Екран:43 ", 3840x2160 пікс, 120 Гц, ідс 1200 к/с
Картинка:Upscaling до 4K, HDR, покращення кольору, покращення яскравості
Мультимедіа:T2-тюнер, Google TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Відмінність лінійок X85K і X89K полягає виключно в індексі динамічних сцен.
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Sony KD-43X89K 43 "
Sony KD-43X89Kп»їМодельний рік2022Діагонал I-sklad.com.uaЗ нами 3 роки (Київ) Поскаржитись | 23 280 грн. |
Телевізор Sony KD-43X89K 43X89KРозмір діагонал Strongmart.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: 12 міс. від магазину Поскаржитись | 27 150 грн. |
Sony KD-43X89K | 26 600 грн. |
Sony KD-43X89K | 26 580 грн. |
Серія Sony X80 (DirectLED)Порівняти в таблиці →
від 27 990 грн.
50 ", 4K, 120 Гц, ідс 960 к/с, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 20 200 грн.
43 ", 4K, 60 Гц, ідс 400 к/с, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 23 280 грн.
43 ", 4K, 120 Гц, ідс 1200 к/с, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 25 940 грн.
55 ", 4K, 60 Гц, ідс 400 к/с, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony X1, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 22 000 грн.
43 ", 4K, 50 Гц, ідс 200 к/с, Upscaling до 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
55 ", 4K, 60 Гц, ідс 200 к/с, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 20 250 грн.
50 ", 4K, 60 Гц, ідс 240 к/с, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, ≥ 4 HDMI
від 20 000 грн.
43 ", 4K, 60 Гц, ідс 200 к/с, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 18 180 грн.
50 ", 4K, 50 Гц, ідс 400 к/с, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony X1, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 25 800 грн.
50 ", 4K, 50 Гц, ідс 200 к/с, Upscaling до 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 30 000 грн.
43 ", 4K, 120 Гц, ідс 1000 к/с, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 32 000 грн.
43 ", 4K, 120 Гц, ідс 960 к/с, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 28 670 грн.
65 ", 4K, 50 Гц, ідс 400 к/с, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony X1, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 22 790 грн.
55 ", 4K, 60 Гц, ідс 240 к/с, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, ≥ 4 HDMI
від 35 300 грн.
55 ", 4K, 50 Гц, ідс 200 к/с, Upscaling до 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 27 570 грн.
50 ", 4K, 120 Гц, ідс 1200 к/с, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 24 500 грн.
50 ", 4K, 60 Гц, ідс 400 к/с, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony X1, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 34 490 грн.
55 ", 4K, 120 Гц, ідс 960 к/с, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 50 980 грн.
75 ", 4K, 120 Гц, ідс 960 к/с, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 22 960 грн.
50 ", 4K, 60 Гц, ідс 200 к/с, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
АксесуариВсі аксесуари для Sony KD-43X89K →
Модификації Sony KD-43X89K
Ціни на Sony KD-43X89K |
---|---|---|---|---|
Sony KD-43X89K 43 " | від 23 280 грн. | 4 пропозиції | ||
Sony KD-50X89K 50 " | від 27 570 грн. | 3 пропозиції | ||
Sony KD-55X89K 55 " | від 30 990 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 27 000 грн.
50 ", 4K, 120 Гц, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
50 ", 4K, 120 Гц, ідс 1200 к/с, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 25 380 грн.
50 ", 4K, 120 Гц, ідс 1200 к/с, Direct LED, Upscaling до 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 23 610 грн.
50 ", 4K, 120 Гц, Upscaling до 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 26 000 грн.
43 ", 4K, 120 Гц, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
43 ", 4K, 120 Гц, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling до 4K, Philips P5 Perfect Picture, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 21 138 грн.
55 ", 4K, 120 Гц, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 25 135 грн.
55 ", 4K, 120 Гц, ідс 3400 к/с, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling до 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 24 020 грн.
55 ", 4K, 120 Гц, ідс 200 к/с, QLED, FALD, HDR10+, FreeSync, Upscaling до 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, сабвуфер, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 21 000 грн.
50 ", 4K, 120 Гц, NanoCell, Edge LED, HDR10, FreeSync, Upscaling до 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, голосове управління, помічник, аеропульт, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 22 800 грн.
55 ", 4K, 120 Гц, ідс 200 к/с, NanoCell, Edge LED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling до 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, голосове управління, помічник, аеропульт, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
50 ", 4K, 120 Гц, NanoCell, Edge LED, HDR10, FreeSync, Upscaling до 4K, LG α 7 Gen 4, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, голосове управління, помічник, аеропульт, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI