Телевізор Sony XR-75X93J 75 "
Фото 8 | Товар застарів 74 329 грн. Діагональ ("): 75; Операційна система: Google TV (Android TV); Процесор: Sony Cognitive XR; Покриття: глянцеве (антивідблискове); Роздільна здатність (пікс): 3840x2160; Частота зміни кадрів (Гц): 120; Підтримка HDR: HDR10, Dolby Vision; Потужність звуку (Вт): 20; Кількість динаміків (шт): 2 в списокмої списки |
Рекомендуємо товари в наявностіТелевізори Sony →
від 45 980 грн.
75 ", 4K, 120 Гц, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 57 670 грн.
75 ", 4K, 120 Гц, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 59 070 грн.
75 ", 4K, 120 Гц, FALD, Upscaling до 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 74 340 грн.
75 ", 4K, 120 Гц, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 58 060 грн.
75 ", 4K, 120 Гц, Mini LED, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling до 4K, Philips P5 Perfect Picture, Smart TV, Wi-Fi, LAN, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 73 500 грн.
75 ", 4K, 120 Гц, ідс 3600 к/с, QLED, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling до 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 73 000 грн.
75 ", 4K, 120 Гц, ідс 3000 к/с, Mini LED, Upscaling до 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, сабвуфер, багато динаміків, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 54 000 грн.
75 ", 4K, 120 Гц, ідс 4300 к/с, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling до 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, сабвуфер, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 48 000 грн.
75 ", 4K, 120 Гц, ідс 200 к/с, QLED, FALD, HDR10+, FreeSync, Upscaling до 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, сабвуфер, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 45 000 грн.
75 ", 4K, 120 Гц, QLED, FALD, HDR10+, FreeSync, Upscaling до 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, сабвуфер, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 63 810 грн.
75 ", 4K, 120 Гц, NanoCell, Mini LED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling до 4K, LG α 7 Gen 4, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, сабвуфер, голосове управління, помічник, аеропульт, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 63 450 грн.
75 ", 4K, 120 Гц, NanoCell, Mini LED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling до 4K, LG α 7 Gen 5, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, сабвуфер, голосове управління, помічник, аеропульт, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 57 405 грн.
75 ", 4K, 120 Гц, QLED, FALD, HDR10+, FreeSync, Upscaling до 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, сабвуфер, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 57 510 грн.
75 ", 4K, 120 Гц, ідс 3100 к/с, QLED, Edge LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling до 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 54 640 грн.
75 ", 4K, 120 Гц, NanoCell, Mini LED, HDR10, FreeSync, Upscaling до 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, сабвуфер, голосове управління, помічник, аеропульт, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
Sony XR-75X93J 75 "
Екран:75 ", 3840x2160 пікс, 120 Гц, FALD
Картинка:Upscaling до 4K, HDR, покращення кольору, покращення яскравості
Мультимедіа:T2-тюнер, Google TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Відмінність моделей X93J і X94J не уточнюються, але швидше за все різниця в регіонах продажів.
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Серія Sony X85/X90 (FALD)Порівняти в таблиці →
від 42 590 грн.
55 ", 4K, 120 Гц, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 30 790 грн.
55 ", 4K, 120 Гц, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 41 900 грн.
65 ", 4K, 120 Гц, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 72 220 грн.
75 ", 4K, 120 Гц, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 50 820 грн.
65 ", 4K, 120 Гц, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 38 400 грн.
55 ", 4K, 120 Гц, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 23 600 грн.
50 ", 4K, 120 Гц, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 25 000 грн.
43 ", 4K, 120 Гц, ідс 1000 к/с, Direct LED, Upscaling до 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 27 540 грн.
55 ", 4K, 120 Гц, Upscaling до 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 47 410 грн.
65 ", 4K, 120 Гц, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 23 610 грн.
50 ", 4K, 120 Гц, Upscaling до 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
75 ", 4K, 120 Гц, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 28 090 грн.
55 ", 4K, 120 Гц, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 40 240 грн.
55 ", 4K, 120 Гц, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 90 180 грн.
85 ", 4K, 120 Гц, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 22 540 грн.
55 ", 4K, 120 Гц, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 58 000 грн.
75 ", 4K, 120 Гц, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
75 ", 4K, 120 Гц, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 42 000 грн.
50 ", 4K, 120 Гц, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 31 090 грн.
65 ", 4K, 120 Гц, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
АксесуариВсі аксесуари для Sony XR-75X93J →
Модификації Sony XR-75X93J
Ціни на Sony XR-75X93J |
---|---|---|---|---|
Sony XR-50X93J 50 " | від 27 000 грн. | 1 пропозиція | ||
Sony XR-55X93J 55 " | від 22 540 грн. | 4 пропозиції | ||
Sony XR-65X93J 65 " | від 51 500 грн. | 1 пропозиція |