Шліфувальна машина SPARKY SMA 717CE HD Professional (12000220301)
Відео 1Фото 8 |
SPARKY SMA 717CE HD Professional 200 мм / 1200 Вт 1250 об/хв 225 мм / 750 Вт 1400 об/хв , кейс |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SPARKY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SPARKY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SPARKY SMA 717CE HD Professional
Sparky SMA 717CE HD 12000220301 | 16 120 грн. |
Sparky SMA 717CE HD 12000220301 | 16 523 грн. |
Sparky SMA 717CE HD 12000220301 | 16 926 грн. |
Шліфмашина для стін і стель Sparky SMA 717CE (12000220301) | 56 460 грн. |
Відеоогляди
Модификації SPARKY SMA 717CE HD Professional
Ціни на SPARKY SMA 717CE HD Professional |
---|---|---|---|---|
SPARKY SM 1212CE Professional | від 10 760 грн. | 3 пропозиції | ||
SPARKY SMA 717CE HD Professional | від 16 120 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →