Кермо Speed-Link Trailblazer Racing Wheel (SL-450500)
Відео 11Фото 5 |
Speed-Link Trailblazer Racing Wheel |
|
Ігровий маніпулятор початкового рівня призначений для того, щоб ви могли повністю зануритися в гру і випробувати всі відчуття від віртуальної гонки. Вам в цьому повинні допомогти кермо з важелем перемикання передач і підставка з двома педалями — гальма і газу. Кермо досить компактний і легкий, з яскравою червоною опліткою. Він оснащений підрульовими пелюстками і відгукується вібрацією для більшої реалістичності ігрового процесу.
Правда, кут повороту у нього невеликий-всього 180 градусів. Важіль має приємне на дотик покриття, а педалі доповнюють відчуття того, що ви дійсно перебуваєте в салоні гоночного автомобіля. Speed-Link Trailblazer Racing Wheel сумісний з ПК і ігровими консолями Xbox (One X, One і One S) і PlayStation (3, 3 Slim, 3 Super Slim, 4, 4 Slim і 4 Pro) і підключається до них за допомогою проводів. Довжина кабелю керма становить 2 метри, у педального блоку шнур трохи коротше — 1.6 м.до столу симулятор кріпиться сімома присосками, тому якщо поверхня шорстка — з надійністю кріплення можуть виникнути проблеми.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Speed-Link 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Speed-Link.
Купити Speed-Link Trailblazer Racing Wheel
Усі ціни 28 →Аксесуар для приставки Speed-Link Trailblazer Racing Wheel for PS4 / Xbox | 3 988 грн. |
Аксессуар для приставок Speed-Link Trailblazer Racing Wheel for PS4/Xbox O | 3 902 грн. |
SpeedLink Trailblazer Racing Wheel for PS4/Xbox One/PS3/PC (SL-450500-BK) | 4 499 грн. |
Руль Speed Link Trailblazer Racing Wheel (SL-450500-BK) Black/Red USB SL-4 | 4 499 грн. |
Руль Speed Link Trailblazer Racing Wheel (sl-450500-bk) Black/Red usb | 4 426 грн. |