Поверхневий насос Speroni 2C 40/180D
Speroni 2C 40/180D продуктивнівідцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Speroni 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Speroni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Speroni 2C 40/180D
Відцентровий поверхневий насос Speroni 2C 40/180D (101080870) 101080870 | 40 081 грн. |
Speroni Двухступенчатый центробежный насос Speroni 2C 40/180D трехфазный 2 | 37 810 грн. |
Відцентровий насос Speroni 2C 40/180D | 44 693 грн. |
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса Speroni 2C 40/180D:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
Модификації Speroni 2C 40/180D
Ціни на Speroni 2C 40/180D |
---|---|---|---|---|
Speroni 2C 25/160C | від 17 871 грн. | 3 пропозиції | ||
Speroni 2C 25/160B | від 19 415 грн. | 2 пропозиції | ||
Speroni 2C 25/160A | від 34 066 грн. | 1 пропозиція | ||
Speroni 2C 32/190C | від 26 137 грн. | 3 пропозиції | ||
Speroni 2C 25/180A | від 30 124 грн. | 3 пропозиції | ||
Speroni 2C 32/190B | від 34 258 грн. | 3 пропозиції | ||
Speroni 2C 32/190A | від 33 316 грн. | 3 пропозиції | ||
Speroni 2C 32/210D | від 36 360 грн. | 3 пропозиції | ||
Speroni 2C 32/210C | від 43 103 грн. | 2 пропозиції | ||
Speroni 2C 40/180D | від 37 810 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →