Насосна станція Speroni CAM 40/22 HL
Speroni CAM 40/22 HL відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Speroni 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Speroni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Speroni CAM 40/22 HL
Усі ціни 11 →Насосная станция Speroni Marina CAM 40/22 HL | 8 041 грн. |
Насосна станція Speroni CAM 40/22 HL Marina (101155590) 101155590 | 8 014 грн. |
Speroni Насосная станция Speroni САМ 40/22 НL | 7 648 грн. |
Насосна станція SPERONI САМ 40/22 НL | 9 041 грн. |
Насосная станция Speroni CAM 40/22 HL | 8 041 грн. |
ще 6 пропозицій
александр
11 вересня 2020, 13:45
Постоянное не однократное включение #
после пользования водой в системе, насос включается и отключается и так неоднократно по три- четыре включения за секунду
Додаткові функції і можливості насосної станції Speroni CAM 40/22 HL:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
РекомендуємоПорівняти в таблиці →