Насосна станція Speroni CAM 80/22 HL (101195630)
Speroni CAM 80/22 HL відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Speroni 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Speroni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Speroni CAM 80/22 HL
Насосная станция Speroni CAM 80/22 HL | 8 643 грн. |
Насосна станція Speroni Marina GP CAM INOX 80/22 HL (101195630) 101195630 | 8 280 грн. |
Насосна станція Speroni CAM 80/22-HL Marina | 9 341 грн. |
Насосна станція Marina CAM 80/22-HL | 9 105 грн. |
Додаткові функції і можливості насосної станції Speroni CAM 80/22 HL:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
РекомендуємоПорівняти в таблиці →