Поверхневий насос Speroni CBM 102
Speroni CBM 102 продуктивнівідцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Speroni 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Speroni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Speroni CBM 102
Відцентровий поверхневий насос Speroni CBM 102 (101102010) 101102010 | 11 847 грн. |
Насос поверхностный Speroni CBM 102 | 12 423 грн. |
Speroni Центробежный поверхностный насос Speroni CBM 102 | 12 170 грн. |
Насос відцентровий Speroni CBM 102 | 14 355 грн. |
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса Speroni CBM 102:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
Модификації Speroni CBM 102
Ціни на Speroni CBM 102 |
---|---|---|---|---|
Speroni CBM 102 | від 11 847 грн. | 4 пропозиції | ||
Speroni CBM 100 | від 8 661 грн. | 2 пропозиції | ||
Speroni CBM 152 | від 13 114 грн. | 3 пропозиції | ||
Speroni CBM 303/A | від 21 062 грн. | 3 пропозиції | ||
Speroni CBM 203/B | від 20 264 грн. | 3 пропозиції | ||
Speroni CBM 303/B | від 21 279 грн. | 3 пропозиції | ||
Speroni CBM 403/A | від 31 937 грн. | 3 пропозиції | ||
Speroni CBM 403/B | від 31 937 грн. | 3 пропозиції | ||
Speroni CBM 554/A | від 40 922 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →