Поверхневий насос Speroni KPM 50
Відео 3 |
Speroni KPM 50 вихровий 2.1 м³/год 34 м 3 м³/год 59 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Speroni 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Speroni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Speroni KPM 50
Усі ціни 11 →Насос поверхностный Speroni KPM 50 | 3 397 грн. |
Насос вихревой Speroni KPM 50, 0.5HP 0.37kW 230 100430817 | 2 499 грн. |
Поверхневий самовсмоктуючий вихровий насос Speroni KPM 50 (101020300) 1010 | 2 794 грн. |
Насос поверхностный Speroni KPM 50 | 2 930 грн. |
Speroni Поверхностный вихревой насос Speroni KPM 50 | 3 014 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса Speroni KPM 50:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
Модификації Speroni KPM 50
Ціни на Speroni KPM 50 |
---|---|---|---|---|
Speroni KPM 50 | від 2 499 грн. | 11 пропозицій | ||
Speroni KPM 80 | від 3 499 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →