Циркуляційний насос Speroni SCR 32/80-130 8 м 2" 130 мм
Товар застарів 5 042 грн. Основне призначення: для систем опалення; Принцип дії: відцентровий; Тип ротора: "мокрий"; Продуктивність (л/год): 7000; Напір (м): 8; Мін. t рідини (°С): 5; Макс. t рідини (°С): 110; швидкостей роботи: 3 швидкості; Макс. споживана потужність (Вт): 170; Напруга мережі: 220 В; З'єднання: різьба |
Speroni SCR 32/80-130 8 м
2"
130 мм
4 м
1 1/2"
130 мм
4 м 1 1/2"
180 мм
4 м
1"
130 мм
4 м
2"
130 мм
4 м
6 м 2"
180 мм
1 1/2"
130 мм
6 м 1 1/2"
180 мм
6 м
1"
130 мм
6 м
2"
130 мм
6 м
8 м 2"
180 мм
1 1/2"
130 мм
8 м 1 1/2"
180 мм
8 м
8 м 2"
130 мм
2"
180 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:7000 л/год
Макс. напір:8 м
Споживана потужність:170 Вт
Швидкостей:3 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики SCR 32/80-130
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Speroni 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Speroni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Speroni SCR 32/80-130
Ціни на Speroni SCR 32/80-130 |
---|---|---|---|---|
Speroni SCR 25/40-130 4 м 1 1/2" 130 мм | від 3 335 грн. | 5 пропозицій | ||
Speroni SCR 25/40-180 4 м 1 1/2" 180 мм | від 3 335 грн. | 4 пропозиції | ||
Speroni SCR 25/60-130 6 м 1 1/2" 130 мм | від 3 335 грн. | 5 пропозицій | ||
Speroni SCR 25/60-180 6 м 1 1/2" 180 мм | від 3 335 грн. | 4 пропозиції | ||
Speroni SCR 25/80-130 8 м 1 1/2" 130 мм | від 6 172 грн. | 4 пропозиції | ||
Speroni SCR 25/80-180 8 м 1 1/2" 180 мм | від 6 010 грн. | 5 пропозицій | ||
Speroni SCR 32/80-180 8 м 2" 180 мм | від 6 010 грн. | 5 пропозицій |