Циркуляційний насос Speroni SCRA 25/150-180 7.5 м 3/4" 180 мм
Speroni SCRA 25/150-180 7.5 м
3/4"
180 мм
Призначення:підвищення тиску ХВС
Продуктивність:3120 л/год
Макс. напір:7.5 м
Споживана потужність:305 Вт
Швидкостей:1 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики SCRA 25/150-180
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Speroni 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Speroni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Speroni SCRA 25/150-180 7.5 м 3/4" 180 мм
Насос для повышения давления Speroni SCRA25/150-180 | 6 794 грн. |
Насос циркуляційний Speroni SCRA 25/150-180 1242 | 6 952 грн. |
Циркуляційний насос Speroni SCRA 25/150-180 (102396010) 102396010 | 5 710 грн. |
Насос циркуляційний Speroni SCRA25/150-180 | 6 770 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →