Поверхневий насос Speroni VSM 8-6
Speroni VSM 8-6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Speroni 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Speroni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Speroni VSM 8-6
Усі ціни 6 →Насос вертикальний багатоступінчастий Speroni VS 8-6 2.2 KW (102370420) 10 | 46 854 грн. |
Speroni VS 8-6 | 43 062 грн. |
Насос поверхностный Speroni VS 8-6 | 45 427 грн. |
Speroni Вертикальный многоступенчатый насос Speroni VS 8-6 (трехфазный) | 44 409 грн. |
Насос Speroni VS 8-6 KW 2,2 | 52 491 грн. |
Насос вертикальний багатоступінчастий Speroni VSM 8-6 2.2 KW (102370530) 1 | 52 976 грн. |
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса Speroni VSM 8-6:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
- Модель VS 8-6 — оснащена трифазним двигуном
Модификації Speroni VSM 8-6
Ціни на Speroni VSM 8-6 |
---|---|---|---|---|
Speroni VSM 2-4 | від 20 373 грн. | 4 пропозиції | ||
Speroni VSM 2-5 | від 21 316 грн. | 4 пропозиції | ||
Speroni VSM 2-7 | від 28 576 грн. | 6 пропозицій | ||
Speroni VSM 2-11 | від 32 275 грн. | 10 пропозицій | ||
Speroni VSM 2-15 | від 37 007 грн. | 10 пропозицій | ||
Speroni VSM 2-18 | від 40 690 грн. | 8 пропозицій | ||
Speroni VSM 2-22 | від 43 254 грн. | 6 пропозицій | ||
Speroni VSM 4-3 | від 19 793 грн. | 6 пропозицій | ||
Speroni VSM 4-4 | від 26 213 грн. | 6 пропозицій | ||
Speroni VSM 4-6 | від 29 700 грн. | 5 пропозицій | ||
Speroni VSM 4-8 | від 18 912 грн. | 8 пропозицій | ||
Speroni VSM 4-12 | від 39 199 грн. | 10 пропозицій | ||
Speroni VSM 8-3 | від 31 322 грн. | 4 пропозиції | ||
Speroni VSM 8-4 | від 34 004 грн. | 4 пропозиції | ||
Speroni VSM 8-6 | від 43 062 грн. | 6 пропозицій | ||
Speroni VSM 16-2 | від 45 307 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →