Надувний човен Sport-Boat Neptun N290LS
Sport-Boat Neptun N290LS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sport-Boat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sport-Boat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sport-Boat Neptun N290LS
Надувний Човен Neptun N290Ls | 15 815 грн. |
Моторний човен з сланевым днищем Sport-Boat Neptun N290LS | 15 820 грн. |
Надувний човен Sport-Boat Neptun N-290LS | 15 945 грн. |
Модификації Sport-Boat Neptun N290LS
Ціни на Sport-Boat Neptun N290LS |
---|---|---|---|---|
Sport-Boat Neptun N270LS | від 13 758 грн. | 3 пропозиції | ||
Sport-Boat Neptun N290LS | від 15 815 грн. | 3 пропозиції | ||
Sport-Boat Neptun N310LS | від 17 025 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →