Литий диск SPORTMAX RACING 2797 6x14/4x98 ET38 DIA58,6
від 2 319 до 2 844 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):14 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 98 мм ЦО (DIA):58.6 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації SPORTMAX RACING 2797 2
Характеристики
SPORTMAX RACING 2797 6x14/4x98 ET38 DIA58,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SPORTMAX RACING 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SPORTMAX RACING.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити SPORTMAX RACING 2797 6x14/4x98 ET38 DIA58,6
Сортувати
Диски Sportmax Racing SR-D2797 6x14 4x98 ET38 DIA58,6 (HB) | 2 319 грн. |
Sportmax Racing SR-D2797 6x14 4x98 ET38 DIA58.6 HB | 2 516 грн. |
Sportmax Racing Sportmax Racing SR-D2797 6x14 4x98 ET38 DIA58.6 HB | 2 505 грн. |
Sportmax Racing SR-D2797 HB R14 W6 PCD4x98 ET38 DIA58.6 | 2 826 грн. |
Sportmax Racing SR-D2797 HB R14 W6 PCD4x98 ET38 DIA58.6 | 2 844 грн. |
Закрити
Схожі