Литий диск SPORTMAX RACING 392 6,5x15/5x112 ET40 DIA67,1
від 3 084 до 3 490 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації SPORTMAX RACING 392 8
Характеристики
SPORTMAX RACING 392 6,5x15/5x112 ET40 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SPORTMAX RACING 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SPORTMAX RACING.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити SPORTMAX RACING 392 6,5x15/5x112 ET40 DIA67,1
Сортувати
Sportmax Racing SR-392 6.5x15 5x112 ET40 DIA67.1 HB | 3 100 грн. |
Sportmax Racing 392 (R15 W6.5 PCD5x112 ET40 DIA67.1) HB | 3 084 грн. |
Диски Sportmax Racing SR392 6,5x15 5x112 ET40 DIA67,1 (HB) | 3 085 грн. |
Sportmax Racing SR-392 6.5x15 5x112 ET40 DIA67.1 HB | 3 150 грн. |
Sportmax Racing Sportmax Racing SR-392 6.5x15 5x112 ET40 DIA67.1 HB | 3 087 грн. |
Sportmax Racing SR-392 HB R15 W6.5 PCD5x112 ET40 DIA67.1 | 3 424 грн. |
Sportmax Racing SR-392 HB R15 W6.5 PCD5x112 ET40 DIA67.1 | 3 440 грн. |
Sportmax Racing SR-392 6.5x15 5x112 ET40 DIA67.1 HB | 3 202 грн. |
Диск Sportmax Racing SR-392 6.5x15 5x112 ET40 DIA67.1 HB | 3 490 грн. |
Закрити
Схожі