Свердловинний насос Sprut 4S QGD 1.2-45-0.28
Відео 1Фото 5 | Товар застарів 2 788 грн. Макс. продуктивність (л/год): 1900; Макс. напір (м): 91; Споживана потужність (Вт): 560; Країна походження бренду: Україна; Габарити (ДхВ): 102х525; |
Sprut 4S QGD 1.2-45-0.28 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sprut 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sprut.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Sprut 4S QGD 1.2-45-0.28
Ціни на Sprut 4S QGD 1.2-45-0.28 |
---|---|---|---|---|
Sprut 4S QGD 1.2-50-0.37 | від 2 661 грн. | 11 пропозицій | ||
Sprut 4S QGD 1.8-50-0.5 | від 2 884 грн. | 10 пропозицій | ||
Sprut 4S QGD 2.5-60-0.75 | від 3 990 грн. | 2 пропозиції | ||
Sprut 4S QGD 1.8-100-0.75 | від 2 799 грн. | 2 пропозиції | ||
Sprut 4S QGD 2.5-140-1.1 | від 5 500 грн. | 1 пропозиція |