Насосна станція Sprut AUMRS 5/24L
Фото 3 |
Sprut AUMRS 5/24L відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sprut 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sprut.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sprut AUMRS 5/24L
Насосная станция Sprut AUMRS 5/24L (UA) | 7 114 грн. |
Sprut Насосная станция Sprut AUMRS 5/24L (0149) | 5 339 грн. |
Насосна станція Sprut AUMRS 5/24L | 7 289 грн. |
Побутова насосна станція "Sprut" Ст. AUMRS 5/24L (UA) | 5 933 грн. |
Додаткові функції і можливості насосної станції Sprut AUMRS 5/24L:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
РекомендуємоПорівняти в таблиці →