Похідний ніж Spyderco Byrd Cara Cara 2 G10
Відео 14Фото 6 |
Spyderco Byrd Cara Cara 2 G10 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Spyderco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Spyderco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Spyderco Byrd Cara Cara 2 G10
Усі ціни 21 →Нож Spyderco Byrd Cara Cara 2 BY03GP2 | 2 560 грн. |
Нож Spyderco Byrd Cara Cara 2, G-10 | 2 561 грн. |
Spyderco Byrd Cara Cara 2 G-10 (BY03GP2) | 2 560 грн. |
Карманный нож Spyderco Byrd Cara Cara 2 (BY03GP2) | 2 560 грн. |
Ніж Spyderco Byrd Cara Cara 2, G-10 (BY03GP2) | 2 326 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →