Похідний ніж Spyderco Byrd Meadowlark
Фото 4 |
Spyderco Byrd Meadowlark |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Spyderco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Spyderco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Spyderco Byrd Meadowlark
Нож складной Spyderco Byrd Meadowlark 2 (длина: 175мм, лезвие: 75мм), стал | 1 930 грн. |
Ніж Spyderco Byrd Meadowlark2 | 1 560 грн. |
Нож складной Spyderco Byrd Meadowlark 2 (длина: 173мм, лезвие: 73мм), G-10 | 2 420 грн. |
Ніж складаний Spyderco Byrd Meadowlark 2 (довжина: 173мм, лезо: 73мм), G-1 | 2 360 грн. |
Ніж складаний Spyderco Byrd Meadowlark 2 (довжина 175мм, лезо: 75мм), стал | 1 880 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →