Похідний ніж Spyderco Endura 4 Flat Ground
Відео 10Фото 5 |
Spyderco Endura 4 Flat Ground |
|
Складаний кишеньковий ніж бренду Spyderco - це виріб для повсякденного носіння, який можна віднести до просунутих рішень. Модель підходить для застосування в походах, рибалці або полюванні, а також інших сценаріїв активного відпочинку на природі. Вона зустрічається у продажу з різними кольорами рукоятками — від класичної чорної або сірої до яскравої помаранчевої або зеленої. Ніж Spyderco Endura 4 Flat Ground отримав 97-міліметровий меч з гладкою ріжучою кромкою і досить великим отвором (діаметр 13 мм) для вилучення леза однією рукою.
Тут використовується сталь марки VG-10 - це японський сплав преміальної якості, до характерних особливостей якого відноситься збільшена твердість (в даному випадку від 60 до 62 одиниць за шкалою Роквелла). Лезо довго тримає гостроту заточування, але подальша обробка може виявитися досить трудомісткою. Рукоятка зроблена зі скловолокна FRN, що передбачає текстуровану поверхню і злегка виражену підпальцеву виїмку. Модель за рахунок цього матеріалу має відносно невелику вагу (94 грами), добре лягає у долоню і не ковзає. На ручці є отвір під темляк, а в комплект поставки включена кишенькова кліпса (для неї можна вибрати одну з чотирьох можливих позицій на ручці).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Spyderco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Spyderco.
Купити Spyderco Endura 4 Flat Ground
Усі ціни 12 →Нож Spyderco Endura 4 FRN C10FPOR | 4 797 грн. |
Нож складной Spyderco Endura 4 Flat Ground (длина: 222мм, лезвие: 96мм), с | 4 840 грн. |
Spyderco Endura 4 Flat Ground (C10FPOR) | 4 800 грн. |
Нож Spyderco Endura 4 Flat Ground оранжевый (C10FPOR) | 4 800 грн. |
Нож Spyderco Endura, VG-10 Оранжевый (C10FPOR) C10FPOR | 4 800 грн. |