Похідний ніж Spyderco Matriarch 2 Emerson Open
Відео 2Фото 4 |
Spyderco Matriarch 2 Emerson Open |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Spyderco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Spyderco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Spyderco Matriarch 2 Emerson Open
Усі ціни 15 →Складной нож Spyderco Matriarch 2 Emerson Opener C12SBK2W | 6 068 грн. |
Spyderco Matriarch 2 Emerson Opener (C12SBK2W) | 6 070 грн. |
Нож тактический Spyderco Matriarch 2 Emerson Open (C12SBK2W) | 6 070 грн. |
Ніж Spyderco Matriarch 2 Emerson Opener (C12SBK2W) | 6 070 грн. |
Нижний Spyderco Matriarch 2 Emerson Opener (C12SBK2W) C12SBK2W | 6 070 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →