Похідний ніж Spyderco Native 5 s110v FRN (C41PDBL5)
Spyderco Native 5 s110v FRN |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Spyderco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Spyderco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Spyderco Native 5 s110v FRN
Усі ціни 11 →Нож Spyderco Native 5 Dark Blue (C41PDBL5) | 8 570 грн. |
Ніж Spyderco Native 5, S110V, синий (C41PDBL5) | 8 570 грн. |
Нож Spyderco Native 5, S110V, синий (C41PDBL5) C41PDBL5 | 8 570 грн. |
Ніж Spyderco Native 5, S110V, синий (C41PDBL5) C41PDBL5 | 8 570 грн. |
Нож Spyderco Native 5, S110V, синий C41PDBL5 | 8 570 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →