Болгарка Stal KShM 111-125 RD (81561)
Stal KShM 111-125 RD без регулятор обертів регулятор обертів |
|
Модель KShM 111-125 D без налаштування числа обертів, а в моделі KShM 111-125 RD є установка кількості обертів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stal KShM 111-125 RD
Усі ціни 8 →Угловая шлифмашина Сталь КШМ 111-125РД | 1 487 грн. |
Болгарка (УШМ) Сталь КШМ 111-125РД | 2 115 грн. |
СТАЛЬ КШМ 111-125РД | 1 603 грн. |
Болгарка Сталь КШМ 111-125РД 81561 | 1 478 грн. |
Кутова шліфмашина Сталь КШМ 111-125РД (BP81561) | 1 338 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Stal KShM 111-125 RD
Ціни на Stal KShM 111-125 RD |
---|---|---|---|---|
Stal KShM 111-125 D | від 1 230 грн. | 7 пропозицій | ||
Stal KShM 111-125 RD | від 1 338 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →