Зварювальний напівавтомат-інвертор Stal Multi-MIG-305 Profi (89492)
Відео 2Фото 3 |
Stal Multi-MIG-305 Profi |
|
Робота при зниженій напрузі (до 180 В).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stal Multi-MIG-305 Profi
Усі ціни 18 →Сталь MULTI-MIG-305 PROFI | 7 669 грн. |
Сварочный полуавтомат инверторный Сталь Multi-MIG-305 Profi | 8 482 грн. |
Зварювальний Напівавтомат інверторний - multi-mig-305 profi (сталь) | 8 314 грн. |
Сталь MULTI-MIG-305 PROFI | 7 870 грн. |
Сварочный аппарат СТАЛЬ MULTI-MIG-305 PROFI (89492) 89492 | 8 124 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →