Ножівка Stanley FatMax 0-15-252
Фото 6 |
Stanley FatMax 0-15-252 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley FatMax 0-15-252
Усі ціни 27 →Ножовка чисторежущая Stanley FatMax 250 мм 0-15-252 | 468 грн. |
Ножівка реверсивна Stanley FатMах з довжиною полотна 250 мм 0-15-252 | 468 грн. |
Ножовка по дереву обушковая Stanley "FatMax" 250мм (0-15-252) | 468 грн. |
Ножівка реверсивна FатMах чісторежущая з довжиною полотна 250 мм STANLEY 0 | 468 грн. |
Ножівка Stanley FatMax 250мм (0-15-252) 0-15-252 | 468 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості ножівки Stanley 0-15-252:
- З допомогою підпружиненого фіксатора можна змінювати положення полотна з лівого на праве
- Завдяки реверсивної рукоятці можна працювати у важкодоступних місцях
РекомендуємоПорівняти в таблиці →