Ножівка Stanley 0-15-333
Stanley 0-15-333 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 0-15-333
Усі ціни 8 →Ножовка универсальная складная Stanley 250 мм 0-15-333 | 736 грн. |
Ножівка складана універсальна Stanley, довжина 150 мм 0-15-333 | 736 грн. |
Ножовка по дереву садовая Stanley 150мм (0-15-333) | 736 грн. |
Ножівка кишенькова універсальна довжиною 150 мм, складна STANLEY 0-15-333 | 736 грн. |
Ножівка Stanley 150 мм (0-15-333) 0-15-333 | 736 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →